SERVİS VERİLEN İLÇELER
Kombiler Evinizin Kalbidir
Günümüz teknolojisinde kombiler evlerimizin kalbi haline gelmiştir. Bizler sizlere hizmet verirken bu konuyu ön planda tutup evinizi kendi evimiz ve iş yerimiz yerine koyup en kaliteli ve hızlı hizmetler sunmaktayız .sizlerin ve ekiplerimizin can güvenliği bizler için her şeyden ön plandadır. Takılan yeni parçalar poşetlerinden yeni ve orijinal yedek parçalar ve garantili parçalar olduğundan hiçbir şüphe kalmasın. Sitelerimizden irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşıp gelen ekipler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz .sizler ve ailenizin güvenliği bizlerden sorulur. 7/24    444,81,97 no lu müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Beyoğlu Protherm Servisi olarak Bayrampaşa Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Beyoğlu Protherm Servisi

Protherm Çağrı Merkezi Telefon numaramız;
444 81 97

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Bayrampaşa 'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.