SERVİS VERİLEN İLÇELER
Müşteri Memnuniyeti Önemlidir
Teknik servisimizi istediğiniz zaman arayabilir ve sorunlarınızı bildirebilir anında size müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz . servis konusunda en büyük sorun  aylar sonrasına verilmiş günler ve gelmeyen sıralar. Biz teknik servisiniz olarak sizlere en hızlı hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Değerli müşterilerimiz sizler hayatınızı kombiden anlamayan ucuz merdiven altı ne yü ne ettikleri belli olmayan insanlara bırakmayın biz servisiniz olarak sizlere daima kalite  standartlarında hizmet vermekten gurur duyarız takılan parçaların hepsinin orijinal ve 1 yıl garantili olmasına dikkat edin ikince el veya bozuk parçalarla sizleri kandırmalarına ve canınıza mal olacak herhangi bir müdahalede bulunmalarına siz müşterilerimiz sakın servislerden başka kimselere kombi veya elektronik eşyalarınızı yaptırmayınız .

Bayrampaşa Protherm Servisi olarak Bayrampaşa Bölgesine hizmet veren firmamız hızlı ve dinamik servis olanağı sağlamakta olup, bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.Bayrampaşa Protherm Servisi

Bozulan, Arızalanmaya yakın düşündüğünüz kombileriniz için dilerseniz arayın en kısa sürede yerinde servis hizmetimizden yararlanın. Bayrampaşa 'nin tüm mahallerine kombi servis hizmeti sağlamakla beraber Ekonomik ve Hızlı servis çözümlerimizden yararlanacaksınız.